Wolna dyskusja na każdy temat

Ulotki reklamowe z promocją

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe

Co najbardziej trafia do klientów? Możliwość kupienia czegoś po bardzo interesującej okazji. Coraz więcej ludzi można określić prawdziwymi łowcami promocji, a znacznie częściej mówi się nawet o psychicznym uzależnieniu od tego! Klienci po prostu muszą kupić coś po okazałej cenie, by pochwalić się tym wśród znajomych zakupoholików. Powstaje sytuacja, że ludzie nie tylko biorą artykuły, jakie akurat znajdują się w promocji. Często okazuje się, że nabywają również towary, o których posiadaniu wcześniej nie myśleli. Tak działa na nich słowo rabat!

Wykorzystajmy to również w naszym przedsiębiorstwie. Do skutecznej promocji tego typu można użyć ulotki reklamowe. Wystarczy, że w wyspecjalizowanym sklepie zamówimy stos małych druków z logotypem naszej marki, jej nazwą, a także dokładnym adresem i numerem telefonu. Najważniejszym punktem tej ulotki będzie jednak jej promocyjny charakter. Otóż okaże się, że klient, który przyjdzie do sklepu z rozdawaną reklamą otrzyma rabat na dany towar w wysokości 20 procent. To na pewno podziałała!

Bonifikata jest oczywiście zależna tylko od nas. Wcale nie musi być wysoka. Wystarczy, że będzie wyraźnie oznaczone, iż Ulotki reklamowe przyniosą jakąś korzyść klientowi. Również tylko od nas zależy, czy dana promocja będzie dotyczyła całego asortymentu czy też konkretnej usługi albo artykułu. Jedyną ważną rzeczą jest zawarcie informacji, iż klient dostanie z daną ulotką coś, czego nie może dostać bez niej.

Taki chwyt marketingowy działa niezwykle skutecznie na świadomość odbiorców. Ludzka mentalność sprawia, iż łapiemy się na tego typu promocje. Nie inaczej będzie w takim przypadku. Ulotki reklamowe są idealnym miejscem na zawarcie takiej promocji. Co więcej, jeśli otrzymamy ją z powrotem w należytym stanie, możemy przekazać ją kolejnemu klientowi. Czyż to nie jest fantastyczny pomysł? W większych miastach tego typu formę reklamy możemy chociażby zauważyć na ulotkach z restauracji czy innych punktów gastronomicznych, które nakładają rabat na jedno ze swoich dań.

Tagi: , ,