Wolna dyskusja na każdy temat

Kubki reklamowe i inne gadżety zdobione metodą sublimacji

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Gadżety sublimacyjne cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Wpływ na to ma między innymi niska cena czystych produktów, niewielki stopień trudności ich wykonania oraz mnogość możliwości wykorzystania gotowych gadżetów. Decydując się na zakup udekorowanych w ten sposób gadżetów reklamowych można mieć pewność, że przypadną one do gustu naszym klientom i zostaną w ich pamięci na długi czas, przyczyniając się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Techniką sublimacji zdobi się między innymi kubki.Kubki reklamowe zdobione techniką sublimacji prezentują się niezwykle efektownie. Koszt czystego naczynia wynosi około 5 złotych, podczas gdy gotowy produkt z nadrukiem nabyć można w cenie nie przekraczającej 20 złotych. Aby wykonać pojedyncze naczynie tego typu, niezbędna będzie specjalna prasa do kubków. W przypadku większych nakładów warto rozważyć zakup stosownego piekarnika. Takie naczynia dostępne są w wielu różnych pojemnościach oraz kształtach. Różnić mogą się one od siebie również materiałem wykonania. do tego celu wykorzystuje się między innymi ceramikę, plastik czy metal. Niezwykle ciekawą propozycją stanowią kubki z uszkami w kształcie zwierząt czy serduszek oraz tak zwane magiczne, na powierzchni których nadruk pojawia się dopiero po uprzednim wypełnieniu ich ciepłą wodą.

Kubki reklamowe dekorowane omawianą metodą wykorzystać można na wiele sposobów. Wręczyć można je swoim klientom między innymi z okazji urodzin firmy, ważnego wydarzenia w jej historii czy okazji takich, jak Walentynki, Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Warto również zadbać o to, aby komplet takich kubków znalazł się na wyposażeniu biurowej kuchni tak, aby każdego dnia korzystać mogli z nich zarówno pracownicy, jak i osoby odwiedzające siedzibę przedsiębiorstwa udające się tam na spotkanie czy rozmowę kwalifikacyjną.

kubki reklamowe nie są jedynymi produktami, które można zdobić z zastosowaniem metody, jaką jest sublimacja. Pozostałe to między innymi koszulki, poszewki na poduszki, breloczki, puzzle, kuchenne fartuszki oraz podkładki pod myszkę.

Tagi: , ,